Jízdní řády MHD v Jablonci nad Nisou se mění od 1. ledna 2014

• 12. 12. 2013 13:58

Změny jízdních řádů městské hromadné dopravy v Jablonci nad Nisou se mění od 1. ledna 2014, zatímco v sousedním Liberci vejdou v platnost nové jízdní řády MHD již od 15. prosince 2013, kdy se mění také jízdní řády  regionální dopravy.

Jízdní řády o Vánocích v příloze

Změny jízdních řádů MHD v Jablonci nad Nisou od 1. ledna 2014

Linka 101

-       spoj s odjezdem z Bedřichova ve 23:14, pojede o 7 minut později – nový odjezd 23:21 (zlepšení přestupních vazeb s tramvajovou linkou č. 11 v centru města)

-       spoj s odjezdem z Rychnova v 0.00, pojede o 7 minut později – nový odjezd 0.07

-       spoj s odjezdem v 0:04 ze zastávky Ostrý Roh do zastávky Pražská bude zrušen

Linka 102

-       spoj v 5:00 z Pasek přijede na AN již v 5:10 (přestupní vazba na linku 107 zajištěna)

Linka 106

-       spoj s odjezdem ze stanice Želivského směr AN v 5:24, pojede o 3 minuty dříve – nový odjezd 5:21

Linka 107

-       spoj s odjezdem v 5:12 z AN bude odjíždět již v 5:10

-       spoj s odjezdem v 18:09 ze stanice Želivského pojede nově do zastávky Rýnovice, samoobsluha (zde zajištěn bezplatný přestup na linku 112 směr Mšeno – AN)

Linka 108

-       u všech spojů směr Žižkův vrch není zastávka Turnovská obsluhována (ze zastávky U Balvanu, gymnázium jede přímo do zastávky Masná)

Linka 110

-       spoje s odjezdem v 5:27, 6:02 a v 6:32 z Kokonína směr AN a spoje v 5:12 a v 6:18 z AN směr Kokonín nepojedou v době školních prázdnin

-       spoj s odjezdem v 5:02 z Kokonína na AN bude zrušen (možno využít spoj linky 101 s odjezdem 5:03)

-       spoj s odjezdem ve 4:57 z Pražské je prodloužen až do průmyslové zóny (obsluhuje zastávky Raymond, Rýnovice, u výtopny a Rýnovice, prům. zóna)

-       spoj s odjezdem v 5:16 ze zastávky Rýnovice, samoobsluha nově začíná již v zastávce Rýnovice, průmyslová zóna s odjezdem v 5:14

Linka 112

-       první spoj s odjezdem ze Žižkova vrchu ve 4,54, pojede o 5 minut dříve – nový odjezd 4,49, spoj jede pouze do zastávky Pražská, dále pokračuje jako linka 110 přes Mšeno do průmyslové zóny

-       spoj s odjezdem z Rýnovic, průmyslové zóny v 5,19 bude v úseku Rýnovice – AN zrušen (možno využít spoj linky 110 s odjezdem z Rýnovic, prům. zóny v 5,14)

-       spoje s odjezdem v 5,39 a v 14,39 ze Žižkova vrchu budou prodlouženy až do zastávky Lukášov, Koruna (zpět pojedou z Lukášova v 6,13 a v 15,13)

-       zrušeny jsou víkendové dopolední spoje v úseku AN – Rýnovice – AN (možno využít spoje linky 101), víkendový provoz začíná spojem s odjezdem v 13,42 z AN

Linka 113

-       spoj s odjezdem v 5:45 z AN směr Kokonín nepojede v době školních prázdnin

Linka 114

-       odpolední spoje v úseku AN – Březová – AN nepojedou v době školních prázdnin

Linka 119

Linka 133

- ranní školní spoj z Horní Proseče pojede o 2 minuty dříve – nově v 7:11 hod.

Přejeme všem svým zákazníkům spokojené a bezpečné cestování v roce 2014.

Vedení a zaměstnanci

Dopravního podniku měst Liberce a Jablonce nad Nisou, a.s.