Odbor kancelář hejtmana
Úvodní stránka > Krajský úřad > Odbor kancelář hejtmana > Pozvánka na konferenci „Polytechnické vzdělávání v praxi“
Pozvánka na konferenci „Polytechnické vzdělávání v praxi“

Pozvánka na konferenci „Polytechnické vzdělávání v praxi“

10. 10. 2017

Realizační tým projektu Strategické plánování rozvoje vzdělávací soustavy Libereckého kraje (KAP LK) zve zájemce na setkání platformy „Přírodovědné a technické vzdělávání“, které je zaměřeno na klíčové téma „Podpora polytechnického vzdělávání“.

Na středu 18. 10. 2017 je připravena konference s názvem Polytechnické vzdělávání v praxi, která bude setkáním zajímavých osobností, jež se zabývají praktickou stránkou polytechnického vzdělávání dnešní mládeže. Diváci budou mít možnost vyslechnout zajímavé příspěvky od zástupců renomovaných institucí a zapojit se do diskuze o možnostech polytechnického vzdělávání v rámci formálního i neformálního vzdělávacího proudu. Program zajišťuje realizační tým KAP LK ve spolupráci s vybranými středními a základními školami v regionu, Národním ústavem pro vzdělávání, science centrem iQLANDIA, Asociací pro mládež, vědu a techniku AMAVET, Střediskem volného času Sluníčko, Lomnice nad Popelkou, společností Merkur Toys a Ústavem fyziky plazmatu AV ČR (Turnovské OPToElektronické Centrum - TOPTEC).  

Součástí konference bude kromě odborného programu i doprovodná výstava, na níž se účastníci budou moci blíže seznámit s činností některých spolupracujících partnerů.

Setkání se uskuteční v budově Krajského úřadu Libereckého kraje, v multimediálním sále a to od 9:30 do 14:15. Pozvánku s podrobnějšími informacemi a programem akce naleznete níže.

V případě zájmu můžete kontaktovat metodičku pro tuto platformu: jana.stefkova@kraj-lbc.cz a to nejpozději do 13. 10. 2017.

Mgr. Fulková Andrea
andrea.fulkova@kraj-lbc.cz
485226332 / 739541549

rss

Zpracovávám...