Počasí Dnes °C
Odbor kancelář hejtmana
Úvodní stránka > Krajský úřad > Odbor kancelář hejtmana > Rada Libereckého kraje jmenovala ředitelky dvou středních škol
Rada Libereckého kraje jmenovala ředitelky dvou středních škol

Rada Libereckého kraje jmenovala ředitelky dvou středních škol

21. 6. 2017

Rada Libereckého kraje jmenovala na svém jednání dne 20. června ředitelky dvou středních škol. Novou ředitelku bude mít Gymnázium Mimoň a Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Česká Lípa.

Stávající ředitelé těchto dvou škol se vzdali vedoucích míst a po mnoha letech úspěšného vedení škol se chystají na zasloužený odpočinek,“ vysvětluje Petr Tulpa, náměstek hejtmana pro resort školství.

Jmenování nových ředitelek předcházela konkurzní řízení, v nichž komise podrobila kandidáty řízenému rozhovoru nad jejich koncepcí budoucího fungování školy. Od 1. srpna 2017 se tak ředitelkou Gymnázia Mimoň stává Mgr. Ivana Netušilová, která nahradí dosavadní Mgr. Emilii Ráčkovou. Od 1. října 2017 pak byla na místo ředitelky Střední odborné školy a Středního odborného učiliště, 28. října 2707 v České Lípě jmenována Mgr. Hana Kubátová Ortová za odcházejícího PaedDr. Milana Kubáta. Obě nově jmenované dosud působily na daných školách, Mgr. Ivana Netušilová jako učitelka a Mgr. Hana Kubátová Ortová jako zástupce stávajícího ředitele pro ekonomiku.

Bc. Dědková Markéta
marketa.dedkova@kraj-lbc.cz
485226324 / 739541624

rss

Zpracovávám...