ať víme, jak to na našem webu žije?

Hejtman Petr Skokan dnes navštívil společnost Grupo Antolin Bohemia

12. 10. 2005
[id:3227|autor:Futerová Linda|email:linda.futerova@kraj-lbc.info|telefon:485 226 302|mobil:724 030 320|aktualizace:]

Společnost Grupo Antolin Bohemia sídlící v Chrastavě je výrobcem komponentů pro interiéry automobilů. Zabývá se výrobou stropních panelů, dveřních panelů, odkládacích palet a zásobuje tím celou řadu výrobců automobilů po celém světě.  Seznámit se s touto společností, která v našem kraji zaměstnává téměř 500 lidí, se dnes do Chrastavy přijel hejtman kraje Petr Skokan. Po boku generálního ředitele Martina Nováka a dalšími zástupci společnosti se hejtman seznámil s kompletní činností a historií Grupo Antolin Bohemia a prohlédl si i její výrobní prostory. „Návštěva to pro mne byla určitě přínosná. Co mne trochu překvapilo, je fakt, že se společnost potýká s nedostatkem kvalifikovaných techniků se znalostí anglického jazyka, přičemž se jedná o lidi s vysokoškolským vzděláním. Určitě tuto informaci předám rektorovi naší technické univerzity panu Vojtěchovi Konopovi,“ řekl hejtman Petr Skokan, který předpokládá, že by do budoucna navštívil i ostatní významné firmy v našem kraji.

Hejtman Petr Skokan při prohlídce výrobních úseků s ředitelem výroby a logistiky Ivanem Mrkušem

Hejtman Petr Skokan, generální ředitel Grupo Antolin Bohemia Martin Novák a Marcela Randáková, personální ředitelka při diskuzi ve výrobních prostorách společnosti