Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Kalendář zemědělských akcí 2004

07. 01. 2004
[id:1473|autor:Futerová Linda|email:linda.futerova@kraj-lbc.info|telefon:485 226 302|mobil:724 030 320|aktualizace:]

Liberecký kraj, resort životního prostředí a zemědělství, ve spolupráci s Regionální agrární radou vydal již po třetí zajímavou publikaci -  Kalendář vzdělávacích akcí. Tato publikace je určena jak pro odborníky z praxe, tak i pro laickou veřejnost. Tvoří ji pestrá škála jedenadvaceti zemědělských a osmi ekovýchovných akcí. Část je zaměřena na odborné semináře k problematice vstupu do Evropské unie, chovu hospodářské zvěře, rozvoji agroturistiky, ale i   výkladu zákonů apod. Další jsou akce kulturně-společenské jako například třetí Krajské dožínkové slavnosti, které se letos odehrají v Liberci pod záštitou hejtmana kraje Pavla Pavlíka a člena rady kraje Radima Ziky. Na náměstí Dr. E. Beneše bude v září k vidění tradiční dožínkový průvod, staročeský jarmark či výstava hospodářského zvířectva. Určitě potěší i další nabízená společenská akce, a to šestý  Ples zemědělců a potravinářů v únoru v Domě kultury Liberec.

Kalendář zemědělských akcí jsme letos vydali v rozšířené verzi, jedná se především o aktivity, které podporují vztah člověka k přírodě a zároveň jsou určeny jako volnočasové aktivity pro rodiny s dětmi“, doplnil člen rady kraje pověřený vedením resortu životního prostředí a zemědělství Radim Zika. Kalendář vzdělávacích akcí 2004 je k dispozici jak  na sekretariátu resortu životního prostředí a zemědělství v sídle Libereckého kraje, tak bude distribuován do vybraných informačních center v Libereckém kraji.  Prezentován bude rovněž v nejbližších dnech na internetových stránkách kraje www.kraj-lbc.cz.

Futerová Linda
linda.futerova@kraj-lbc.cz
Telefon: 485 226 302
Mobil: 724 030 320