Loučení s létem v Kryštofově údolí

08. 09. 2004
[id:2173|autor:Futerová Linda|email:linda.futerova@kraj-lbc.info|telefon:485 226 302|mobil:724 030 320|aktualizace:]

Další akci pro volný čas dětí a rodin s tématikou ekologické výchovy připravuje resort životního prostředí a zemědělství Libereckého kraje ve spolupráci s obcí Kryštofovo údolí. V sobotu 11. září 2004 budou v krásném prostředí obce Kryštofovo údolí připraveny od 9.00 h do 17.00 h různorodé aktivity určené především dětem, nicméně i dospělí návštěvníci si budou moci vyzkoušet práci s přírodními materiály, přírodovědná pozorování či se podívat na stříhání ovcí. Bude možné si zkusit například filcování kuliček z vlny, výrobu hraček z použitých materiálů, poznávání listů a plodů či se zúčastnit hmatové hry s pohádkou o vodníkovi.

Cílem akce je přiblížení problematiky ochrany životního prostředí hravou a zajímavou formou. Údolská pouť v Kryštofově údolí se na konci července setkala s velmi příznivou odezvou mezi spoustou návštěvníků. Věříme, že se i tato, i když poněkud menší akce, v jedné z nejmalebnějších obcí našeho kraje vydaří,“ podotkl radní za životní prostředí a zemědělství Libereckého kraje Radim Zika.