Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Přijďte si nakreslit obrázek a vyhrát zajímavé ceny

26. 10. 2005
[id:3272|autor:Futerová Linda|email:linda.futerova@kraj-lbc.info|telefon:485 226 302|mobil:739 541 588|aktualizace:]

V sobotu 29.10.2005 od 14 hod bude v rámci akce „7. narozeniny centra Babylon“ zahájena prezentace výtvarné soutěže „O pohár Hejtmana LK“ v prostorách obchodního městečka Babylon, v jednom z obchůdků. Děti si mohou přijít kreslit na téma „Silnice není závodní dráha“, své dílo odevzdat a zúčastnit se tak již druhého ročníku výtvarné soutěže s tématikou BESIP, kterou vyhlašuje Liberecký kraj v rámci činností zvyšujících bezpečnost provozu na pozemních komunikacích. Výtvarná soutěž bude probíhat až do 30.listopadu 2005. Informace k soutěži je možné získat na www.doprava.kraj-lbc.cz, na odboru dopravy Krajského úřadu Libereckého kraje, na dětských dopravních hřištích a u učitelů dopravní výchovy na základních školách. V průběhu prosince budou výtvarné práce vyhodnoceny a vyhlášeni vítězové, kteří obdrží z rukou hejtmana zajímavé ceny (výtvarné pomůcky, společenské hry,..).

 

Děti, které se zúčastní narozenin Babylonu obdrží plyšáka a vstupenku do počítačové herny PG Cyber Café a může se zúčastnit spousty soutěží a her o ceny sponzorů.

 

Obchůdek v prostorách centra Babylon, kde jsou vystavena výtvarná díla účastníků loňského ročníku soutěže O pohár Hejtmana LK, bude možné navštívit celý měsíc listopad a děti se mohou zapojit i do ročníku letošního.

Futerová Linda
linda.futerova@kraj-lbc.cz
Telefon: 485 226 302
Mobil: 739 541 588