Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Statutární náměstek předal nejlepší řidičce autobusu v kraji hejtmanský putovní pohár

Statutární náměstek předal nejlepší řidičce autobusu v kraji hejtmanský putovní pohár

[21896|9dca34a53973438aecf90fbd2a055e23|5|public/vnejsi_vztahy/ridicka_538ddcd8dd.jpg]

21. 11. 2007
[id:5863|autor:Mgr. Langer Jiří|email:jiri.langer@kraj-lbc.info|telefon:485 226 302|mobil:|aktualizace:]

Na pravidelné tiskové konferenci po zasedání Rady LK dnes  předal statutární náměstek hejtmana Karel Dolejší putovní pohár hejtmana nejlepší řidičce autobusu Libereckého kraje Jitce Langhamerové, tak jak ji za vítězku určili v anketě hlasováním sami cestující.

Ve slavnostně vyzdobené a zaplněné v zasedací místnosti Zastupitelstva Libereckého kraje v Liberci, kam přišla drobnou sympatickou řidičku povzbudit i třicetičlenná skupina studentů liberecké Technické univerzity, kteří přišli na praktický seminář komunikace s médii vedený Jaroslavou Kočárkovou, obdržela „šoferka“ z Rokytnice nad Jizerou i knihy Libereckým krajem  a dárky věnované hejtmanem Petrem Skokanem, radním pro dopravu Vladimírem Richtrem a vedoucí odboru dopravy KÚLK Stanislavou  Jakešovou.

„Jezdím ráda a nevadí mi po jaké trase zrovna jedu, ať v Libereckém kraji nebo třeba na lince do Brna,“ prozradila řidička ve slušivé uniformě ČSAD Semily, která vzápětí vylosovala jednu hlasující cestující,  jež nyní bude zdarma jezdit  autobusy veřejné linkové dopravy v celém Libereckém kraji. Jej jí  Jiřina Brychcí ze Železného Brodu.

Liberecký kraj se vyhlášením ankety „O nejlepšího řidiče roku 2007“ připojil k prvnímu Evropskému dni bezpečnosti na silnicích. Anketa trvala od 27. 4. do 8.10.2007 a zúčastnit se jí mohl každý, kdo vyplnil a poslal řádně vyplněný anketní lístek. Tyto anketní lístky vycházely v IDOL zpravodaji (tedy v tištěné podobě) a vyplnit se daly i na krajských webových stránkách (www.kraj-lbc.cz).
Mgr. Langer Jiří
jiri.langer@kraj-lbc.cz
Telefon: 485 226 302