Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Učitelé z celého kraje se vzdělávali v ekovýchově

27. 09. 2004
[id:2217|autor:Futerová Linda|email:linda.futerova@kraj-lbc.info|telefon:485 226 302|mobil:724 030 320|aktualizace:]

Celkem 45 učitelů z celého Libereckého kraje se od čtvrtka do neděle vzdělávalo v ekologické výchově na „Poprázdninové dílně ekologických výukových programů“ v Sedmihorkách u Turnova.

V pracovních dílnách, které byly vedeny členy neziskových organizací z Libereckého kraje, zaměstnanci Krajského úřadu Libereckého kraje a pedagogy z Technické univerzity Liberec, byly prezentovány ekologické výukové programy, které jsou v současné době nabízeny na území Libereckého kraje. Byly rovněž představeny některé projekty, pomůcky, metodické materiály a bylo možné se seznámit se základními principy při získávání finančních prostředků na školní projekty.

Cílem akce, kterou připravil náš resort společně se Statutárním městem Liberec, bylo nabídnout různorodou inspiraci pro začlenění ekologické výchovy do pedagogické práce. Jsem potěšen dobrým hodnocením zúčastněných pedagogů,“ řekl radní za životní prostředí a zemědělství Libereckého kraje Radim Zika.

Futerová Linda
linda.futerova@kraj-lbc.cz
Telefon: 485 226 302
Mobil: 724 030 320