Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Liberecký kraj pořádá víkendové setkání mužů-pěstounů

09. 11. 2004
[id:2379|autor:Futerová Linda|email:linda.futerova@kraj-lbc.info|telefon:485 226 302|mobil:724 030 320|aktualizace:]

Krajský úřad Libereckého kraje – odbor sociálních věcí a problematiky menšin pořádá ve dnech  12.–13. 11. 2004  víkendové setkání mužů-pěstounů Libereckého kraje, které se koná v penzionu „Ráj“ ve Skokovech u Mnichova Hradiště.

Toto setkání je zaměřeno na vzájemné poznání, předání zkušeností s výchovou dětí a načerpání nové energie. Je připraveno setkání s psychology, soc. pracovnicemi, posudkovým lékařem krajského úřadu, lékařem VZP a dalšími odborníky z oblasti náhradní rodinné péče. V rámci relaxačního pobytu jsou zajištěny také  rehabilitační masáže. Tato akce je financována Libereckým krajem, který uvolnil peníze ze svého rozpočtu.

Tento typ setkání, tj. účast mužů-pěstounů se uskuteční poprvé nejen v našem kraji, ale i v České republice. Doposud se podařilo krajskému úřadu dvakrát uspořádat setkání žen-pěstounek se značným  ohlasem  mezi pěstounkami. Pravidelně se konají setkání celých pěstounských rodin. Z těchto setkání vyplynulo, že i muži by se rádi setkali samostatně, podiskutovali mezi sebou a vyměnili si vzájemné zkušenosti.

Futerová Linda
linda.futerova@kraj-lbc.cz
Telefon: 485 226 302
Mobil: 724 030 320