Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Liberecký kraj se chystá vydat Katalog neziskových organizací z oblasti životního prostředí

28. 06. 2005
[id:2932|autor:Futerová Linda|email:linda.futerova@kraj-lbc.info|telefon:485 226 302|mobil:724 030 320|aktualizace:]

Jednou z hlavních priorit resortu rozvoje venkova, zemědělství, životního prostředí a informatiky Libereckého kraje je podpora činnosti neziskového sektoru. Vedle finanční podpory připravuje ve spolupráci s neziskovými organizacemi řadu akcí a probíhá několik dlouhodobých projektů. „Pro rozvoj neziskového sektoru je nezbytné, aby byla veřejnost s jeho prací dostatečně seznámena. V loňském roce jsme vydali Katalog agrárních subjektů Libereckého kraje. Po dobrých zkušenostech s touto publikací jsme se rozhodli připravit něco obdobného pro neziskové organizace pracující v oblasti životního prostředí,“ řekl k připravovanému záměru Radim Zika, náměstek hejtmana Libereckého kraje pověřený vedením zmíněného resortu.

Krajský úřad oslovil dopisem již 340 organizací v kraji a vyzývá i další krajské organizace, aby se v případě zájmu do této akce zapojily. Informace o neziskových organizacích je třeba zaslat nejpozději do 15. srpna 2005 nejlépe v elektronické podobě na e-mail: lenka.rychtarikova@kraj-lbc.cz, případně písemně na adresu: Krajský úřad Libereckého kraje, odbor rozvoje venkova, zemědělství a životního prostředí, Ing. Lenka Rychtaříková, U Jezu 642/2a, 461 80 Liberec 2. Více informací lze najít i na webových stránkách kraje www.kraj-lbc.cz.

Futerová Linda
linda.futerova@kraj-lbc.cz
Telefon: 485 226 302
Mobil: 724 030 320