ať víme, jak to na našem webu žije?

Hejtman předal dárky prvnímu občánkovi kraje

05. 01. 2009
[id:7303|autor:Mgr. Zigušková (Matoušová) Barbora|email:barbora.ziguskova@kraj-lbc.info|telefon:485 226 327|mobil:|aktualizace:]

Zlatým řetízkem s přívěskem kozoroha a kosmetickým balíčkem dnes obdaroval hejtman Stanislav Eichler prvního občánka Libereckého kraje v roce 2009 - Elišku Polákovou. Společně se starostou Jablonce nad Nisou Petrem Tulpou, vedením jablonecké nemocnice a Všeobecné zdravotní pojišťovny LK pogratuloval mamince novorozeněte Lucii Polákové na gynekologicko-porodnickém oddělení Nemocnice Jablonec nad Nisou, kde malá Eliška přišla na svět ve čtvrtek 1. ledna 2009 (2,65 kg, 45 cm). „Elišce, ale také mamince přeji hlavně zdraví, protože to je v životě nejdůležitější,“ poblahopřál hejtman.

Mgr. Zigušková (Matoušová) Barbora
barbora.ziguskova@kraj-lbc.cz