Liberecký kraj na Tour Region Film získal Cenu poroty za webové stránky

• 12. 10. 2009 00:00

[id:8893|autor:Mgr. Langer Jiří|email:jiri.langer@kraj-lbc.info|telefon:485 226 302|mobil:|aktualizace:]

Cenu poroty  (diplom viz příloha) získal Liberecký kraj na 16. ročníku festivalu Tour Region Film, který se konal v rámci mezinárodního festivalu Tourfilm Karlovy Vary 2009. V letošním ročníku zabodoval LK v kategorii Multimédií za webové stránky www.liberecky-kraj.cz.

„Tyto stránky jsou v gesci Odboru kultury, památkové péče a cestovního ruchu Krajského úřadu Libereckého kraje,“ uvedla statutární náměstkyně hejtmana Lidie Vajnerová.

Liberecký kraj se této soutěže účastnil již v minulých ročnících a v letech 2006 a 2007 vždy získal 3. místo v kategorii Multimedií za webové stránky.

Soutěž probíhající v rámci festivalu Tour Region Film 2009 byla rozdělena do dvou kategorií – filmy a multimedia zaměřená na cestovní ruch v České republice.

Letošního ročníku se zúčastnilo 128 přihlášených českých filmů a 51 multimédií.

TOUR REGION FILM 2009 – VÝSLEDKY

I. KATEGORIE – FILMY

1.                                Na východ do ráje

Destinační společnost Východní Čechy

2.                                ZLíNY - Zlín in New York

MgA. Jan Otruba

3.                                Plzeňský kraj - Živá voda Čech

Cena poroty   Kyjovsko lákavé a poutavé - vstříc turistům

Informační centrum města Kyjova

Cena poroty   Východní Morava - jedna destinace, tisíce podob

Centrála cestovního ruchu Východní Moravy o.p.s.

Cena poroty   Liberecký kraj - prezentační klip pro město Liberec

Ctech, s.r.o.

Cena poroty   Česká republika - to letí!

Česká centrála cestovního ruchu - CzechTourism

Cena poroty za kolekci filmů Služby v našich službách

Ministerstvo pro místní rozvoj

Cena poroty za kameru Adršpašské skály

VIDEO Miroslav Šolc

II. KATEGORIE – MULTIMEDIA

1.                                 www.ckrumlov.cz

Českokrumlovský rozvojový fond, spol. s.r.o.

2.                                Boscolo Hotels

CARLO IV Prague

3.                                 Technické památky a zajímavosti České republiky

Česká centrála cestovního ruchu - CzechTourism