ať víme, jak to na našem webu žije?

Liberecký kraj obdaruje jednovaječná trojčata

12. 03. 2009
[id:7658|autor:Mgr. Langer Jiří|email:jiri.langer@kraj-lbc.info|telefon:485 226 302|mobil:|aktualizace:]

Rada kraje schválila návrh hejtmana Libereckého kraje Stanislava Eichlera poskytnout finanční dar ve výši 20.000,-Kč manželům Darině a Romanu Janouškovým z Košťálova-Kundratic.

„Obec Košťálov, zastoupená starostkou Lenkou Cincibusovou, se obrátila dopisem ze dne 20.2.2009 na hejtmana Libereckého kraje s žádostí o podporu formou finančního nebo věcného daru pro tuto mladou rodinu, do níž se v září 2008 narodila jednovaječná trojčata, holčičky Monika, Michaela a Martina. Kromě těchto tří dětí rodiče pečují ještě o starší dceru,“ uvedl na vysvětlenou Stanislav Eicher.

Obec Košťálov poskytla rodině, v rámci svým možností, také pomoc formou finančního daru a zajištění pečovatelky k dětem.

Věřím, že náš dar přispěje ke zlepšení podmínek péče o čtyři děti, které manželé Janouškovi nyní vychovávají,“ doplnil hejtman.

jiri.langer@kraj-lbc.cz