Náměstek hejtmana Vít Příkaský se zúčastnil Podnikatelského semináře Profit

[35292|9dca34a53973438aecf90fbd2a055e23|5|public/tiskove/prikasky_e66043d2a2.jpg]

19. 10. 2009
[id:8930|autor:Mgr. Langer Jiří|email:jiri.langer@kraj-lbc.info|telefon:485 226 302|mobil:|aktualizace:]

Náměstek hejtmana Vít Příkaský se zúčastnil v minulém týdnu Podnikatelského semináře týdeníku PROFIT, který se konal pod záštitou Ministerstva průmyslu a obchodu a Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR. V Liberci se jej zúčastnilo více než 40 majitelů firem.

„Na semináři měli podnikatelé možnost vyslechnout informace o dotačních zdrojích pro malé a střední podnikatele jako např. Operační programy, globální granty či programy přeshraniční spolupráce Česko-Sasko a Priority ROP,“ přiblížil část programu Příkaský s tím, že podnikatelské semináře jsou příležitostí pro setkání majitelů malých a střeních firem se zástupci krajů, AMSP ČR, krajských hospodářských komor, ministerstva průmyslu a obchodu, partnerských firem i se zástupci redakce podnikatelského týdeníku PROFIT. Nově se Podnikatelského semináře účastnili i zástupci Svazu měst a obcí ČR.

„Cílem semináře bylo především zprostředkovat možnost navázání kontaktů mezi podnikateli a místními složkami samosprávy či hospodářskými komorami a dalšími organizacemi. Na pořad přišly i regionální záležitosti týkající se podnikání a také diskuse o řešení aktuálních problémů podnikatelů,“ doplnil náměstek.

Mgr. Langer Jiří
jiri.langer@kraj-lbc.cz