ať víme, jak to na našem webu žije?

Nový senátor Karel Kapoun otevřel svou kancelář v České Lípě

07. 01. 2009
[id:7315|autor:Mgr. Langer Jiří|email:jiri.langer@kraj-lbc.info|telefon:485 226 302|mobil:|aktualizace:]

Senátorskou kancelář v Žižkově ulici v České Lípě otevřel v pondělí 5. 1. Karel Kapoun (ČSSD), který je zároveň zastupitelem LK a místostarostou Doks. Popřát úspěchy mu přijel i nový hejtman Libereckého kraje Stanislav Eichler (vpravo). Jak řekl Karel Kapoun, doufá, že se jeho kancelář stane místem, kam budou lidé přicházet se svými problémy. Stanislav Eichler považuje otevření senátorské kanceláře za vrchol volebního úspěchu, jehož ČSSD dosáhla v senátních i krajských volbách. Karel Kapoun (vlevo) je místopředsedou výboru pro vzdělání a zaměstnanost a také členem komise pro rozvoj venkova.

jiri.langer@kraj-lbc.cz