Na kraji se ve středu 9. dubna konají velikonoční prodejní trhy

Dědková Markéta

tisková mluvčí kraje a krajského úřadu

• 03. 04. 2014 14:41

Resort sociálních věcí KÚ LK pořádá tradiční prodejní výstavu výrobků klientů zařízení sociálních služeb Libereckého kraje - velikonoční trhy. Uskuteční se ve středu 9. 4. 2014 od 10:00 do 13:00 hodin v multimediálním sále budovy „C“ Krajského úřadu Libereckého kraje.

Akce, která zaznamenává stále větší návštěvnost, se každoročně zúčastňují zařízení sociálních služeb zřizovaná Libereckým krajem, ale i obcemi či nestátní neziskové organizace. Letos se jich přihlásilo téměř třicet.

Jedličkův ústav
Domov a Centrum denních služeb Jablonec nad Nisou
Domov pro seniory se zdravotním postižením Mařenice
Domov Sluneční dvůr