Můžeme pracovat s cookies,
ať víme, jak to na našem webu žije?

Okrskářem roku je Radim Seifert z obvodního oddělení Frýdlant

12. 12. 2014

Ve středu byl na Krajském ředitelství policie Libereckého kraje vyhlášen nejlepší okrskář roku 2014.

Soutěž uspořádal Odbor služby pořádkové policie Libereckého kraje pod záštitou hejtmana Libereckého kraje Martina Půty. Místa čestných hostů zaujali mimo jiné emeritní ředitel plk. v.v. JUDr. Milan Gregor a plk. Mgr. Miloslav Hromada z Policejního prezidia ČR. Pozvání také přijali členové hodnotící komise, která se skládala nejen z policistů, ale i ze starostů měst a obcí, a to primátora města Jablonce nad Nisu Ing. Petra Beitla jeho náměstka JUDr. Marka Řeháčka, starosty města Frýdlant Ing. Dana Ramzera, starosty obce Přepeře Ing. Luďka Sajdla a starosty obce Kravaře v Čechách Ing. Víta Vomáčky a za policii byla komise složená z plk. Mgr. Pavla Bartoše z odboru služby pořádkové policie, kpt. Mgr. Martina Patky a kpt. Bc. Vladimíra Kaplana z téhož odboru a por. Jany Světlé z oddělení tisku a prevence. Soutěže se zúčastnilo 31 policistů a policistek z celého Libereckého kraje.  Do užšího finále bylo vybráno 10 policistů, a ti všichni byli ohodnoceni dne 10. 12. 2014 na krajském ředitelství v Kavárně Pošta.

Úvodního slova se ujal ředitel Krajského ředitelství policie Libereckého kraje pan plk. Mgr. Vladislav Husák, poděkoval za účast v soutěži a zhodnotil její průběh. Ocenil znalosti a vědomosti všech soutěžících a popřál jim hodně úspěchu do další práce. Zdůraznil, že všichni zúčastnění jsou vítězové, neboť vybráni byli skutečně ti nejlepší z nejlepších. Hejtman Libereckého kraje pan Martin Půta v úvodu poblahopřál všem policistům, kteří se soutěže zúčastnili, ocenil jejich nelehkou práci a na závěr popřál všem přítomným spoustu nejen pracovních úspěchů v novém roce.

Vítězem I. ročníku soutěže „Okrskář roku“ se stal prap. Radim Seifert z obvodního oddělení Frýdlant. Získal největší počet bodů a byl porotou vyhodnocen nejlepším okrskářem roku 2014 Krajského ředitelství policie Libereckého kraje.

Na druhém místě se umístil prap. David Šobáň z obvodního oddělení Stráž pod Ralskem.

Třetí příčku obsadila prap. Bc. Dagmar Bystrá z obvodního oddělení Jablonec nad Nisou.

Na závěr ředitel plk. Mgr. Vladislav Husák předal vítězovi putovní pohár, který naznačuje to, že tato soutěž na území Libereckého kraje bude pokračovat i v dalších letech.

Vítězům, ale i všem zúčastněným blahopřejeme!

TZ/Policie ČR - KŘP Libereckého kraje, Jana Světlá

Bc. Dědková Markéta
marketa.dedkova@kraj-lbc.cz
Telefon: 485226324
Mobil: 739541624