V Programu obnovy venkova pro rok 2014 lze žádat o dotace v celkové výši 5 miliónů Kč

• 19. 12. 2014 12:53

Zastupitelstvo LK na svém zasedání 16. 12. 2014 schválilo vyhlášení a podmínky
 výzvy k předkládání žádostí o dotaci z Programu resortu hospodářského a regionálního rozvoje, evropských projektů a rozvoje venkova, podprogramu 2.1 – Program obnovy venkova pro rok 2014.

Z rozpočtu Libereckého kraje byly na tuto výzvu vyčleněny finanční prostředky ve výši 5.000.000 Kč. Příjem žádostí je možný v termínu od 18.12. 2014 do 30. 1. 2015 do 14.00 hodin.

Podrobné informace naleznete na webových stránkách Libereckého kraje:

V případě dotazů kontaktujte Ing. Jitku Suchánkovou, jitka.suchankova@kraj-lbc.cz, tel. 485 226 581