Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Chrastavská sloka má za sebou další úspěšný ročník

28. 03. 2018

Na akademické půdě Technické univerzity v Liberci se v pátek 23. března uskutečnil už 34. ročník recitační soutěže Chrastavská sloka. Patronem a organizátorem tohoto klání určeného žákům se speciálními vzdělávacími potřebami byla druhým rokem Střední odborná škola Liberec, Jablonecká 999.

Chladné sychravé dopoledne rozjasnila svým přednesem necelá šedesátka soutěžících z 6 základních škol a 2 středních odborných škol Libereckého kraje. Mladé recitátory, vedle pedagogů a v některých případech i svých nejbližších – rodinných příslušníků, přišli podpořit také velmi vzácní hosté, mezi nimi byli Prof. Jan Picek, děkan Fakulty přírodovědně-humanitní a pedagogické a Ing. Michael Canov, senátor Parlamentu ČR a starosta města Chrastavy.

Přestože nebylo jednoduché vystoupit se svým přednesem před naplněným sálem, všichni svou trému nakonec zvládli a publiku se tak dostalo krásných zážitků a zajímavých vystoupení, která byla oceněna knižními cenami.

A na závěr Vás SOŠ Jablonecká v Liberci srdečně zve na příští - jubilejní 35. ročník této krásné soutěže.

 

Tisková zpráva: Střední odborná škola, Liberec, Jablonecká 999

Bc. Markéta Žitná (Dědková)
marketa.zitna@kraj-lbc.cz
Telefon: 485226324
Mobil: 739541624