Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Jablonecká hala 2020 je připravena

06. 01. 2020

Na start již 48. ročníku tohoto tradičního halového mítinku je opět zajištěna velmi kvalitní účast s řady zemí Evropy a světa. Mítink pořádá atletický oddíl TJ LIAZ za výrazné podpory Libereckého kraje a města Jablonec v sobotu 18.ledna v atletické hale Na Střelnici od 16:45 hodin.Hlavní  pozornost bude upřena na závod ve vrhu koulí  kde bude mít náš nejlepší Tomáš Staněk za soupeře další skvělé závodníky. Bude to především Mustafa Hasan z Egypta a Jakub Szyszkowski z Polska. Velmi kvalitní by měly být oba sprinty na 60m . V mužích to bude souboj našich nejlepších Jana Veleby a Zdeňka Stromšíka. V ženách je velkou favoritkou na vítězství Klára Seidlová. V překážkovém běhu na 60m se představí Petr Svoboda . Ve skoku dalekém  bude mít dobrou konkurenci závodníků z Polska Radek Juška. Ve skoku o tyči se představí polský reprezentant Robert Sibera v jednání je také start našeho Jana Kudličky.Velmi kvalitní konkurence se sejde ve skoku dalekém žen kde mají dvě závodnice výkony přes 660 cm do bojů s nimi nastoupí také domácí závodnice Barbora Hůlková .V programu mítinku je zařazeno  pět disciplín mužů -60m,60mpř., skok daleký, vrh koulí a skok o tyči, ženy budou startovat ve třech disciplinách v bězích na 60m, 60mpřekážek a ve skoku dalekém. Na startu nebudou chybět ani mladé naděje jablonecké atletiky v čele se sprinterkou Adélou Novotnou. V současné době jsou na mítink přihlášeni závodníci z 12 zemí světa a Evropy. Přihlášky dalších závodníků se budou během týdne ještě upřesňovat.

Nedílnou součástí závodu je závod o nejrychlejšího prvňáka prvňačku jabloneckých škol. Kvalifikace na tento závod proběhne v pátek dopoledne.

Na programu je také vystoupení bubeníků skupiny Tam Tam Batucada.

TZ a kontakt: 

Dušan Molitoris, Předseda organizačního výboru mítinku Jablonecká hala 2020

Mgr. Filip Trdla
filip.trdla@kraj-lbc.cz
Telefon: 485226307