Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Liberecký kraj zve žadatele o dotace na kulturu na konzultace

09. 01. 2020

Dotační programy na podporu rozvoje kultury, památkové péče a cestovního ruchu v regionu vypsal v druhý lednový den tohoto roku Liberecký kraj. Pro ty, kteří se budou chtít informovat blíže, vypsal kraj otevřené konzultační hodiny. Během nich správci jednotlivých programů objasní případné otázky či podmínky dotačních titulů.

„Mezi žadateli jistě budou ti zkušení, ale i tací, kteří u nás budou žádat o dotaci poprvé. Mohou přijít s výborným projektem, který si zaslouží podporu kraje a právě konzultace jim umožní vyvarovat se chyb, které by je mohly vyloučit ze soutěže,“ uvedla Květa Vinklátová, radní pro kulturu, památkovou péči a cestovní ruch Libereckého kraje.

Konzultační hodiny se uskuteční ve dnech 13. a 21. ledna od 9 do 11 hodin v sídle Krajského úřadu Libereckého kraje v ulici U Jezu 642/2a v místnosti 111 v přízemí budovy.

Dotačními programy, které kraj vypsal, jsou 7.1 Kulturní aktivity v Libereckém kraji, 7.2 Záchrana a obnova památek v Libereckém kraji, 7.3 Stavebně historický průzkum, 7.6 Řemeslná a zážitková turistika 2020, 7.7 Podpora cestovního ruchu v turistických oblastech Libereckého krake 2020, 7.8 Podpora informačních center 2020, 7.9 Podpora nadregionálních témat a produktů cestovního ruchu.

Jan Mikulička
jan.mikulicka@kraj-lbc.cz
Telefon: 485226324