Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Zrušeno: Poznejte svého zadavatele tzv. „Meet the buyer“

04. 03. 2020

Liberecký kraj seznámí potenciální zájemce o veřejné zakázky s plánem veřejných zakázek Libereckého kraje na rok 2020. Na akci představí také vybrané plánované veřejné zakázky příspěvkových organizací Libereckého kraje.

Bude se jednat o všeobecnou komunikaci bez vazby na konkrétní veřejnou zakázku. „Jedním z mnoha přínosů tohoto setkání je seznámit dodavatele se záměry a prioritami Libereckého kraje. Dále také chceme informovat dodavatele o uplatňování odpovědného veřejného zadávání ve veřejných zakázkách,“ uvádí Jan Sviták, náměstek hejtmana.

Setkání se mělo uskutečnit dne 18. 3. 2020 od 13 hodin ve 3. patře, v zasedací místnosti č. 326, Krajského úřadu Libereckého kraje, U Jezu 642/2a,  461 80  Liberec 2.

Z důvodu situace kolem výskytu koronaviru je akce zrušena. Nový termín se určí později. 

Na případné dotazy k nastavení zadávacích podmínek plánovaných veřejných zakázek a podrobné specifikace předmětů jejich plnění nebude odpovídáno. Účastníci setkání mohou vyjádřit své názory prostřednictvím anonymního dotazníku.

Mgr. Filip Trdla
filip.trdla@kraj-lbc.cz
Telefon: 485226307