Můžeme pracovat s cookies,
ať víme, jak to na našem webu žije?

Řemeslo se v Libereckém kraji dostává ke slovu. Přidejte ruku k dílu

01. 12. 2021
V libereckém podnikatelském inkubátoru Lipo.ink proběhne ve spolupráci s projektem Liberecký kraj sobě setkání Řemeslný MeetUP zaměřené na podporu řemeslníků a řemeslných oborů. 
 
"Našim cílem je řemeslníky nejenom podpořit v jejich aktivitách, ale také je vzájemně propojovat. Mají tak možnost si předávat zkušenosti," říká Jiří Ulvr, radní pro resort hospodářského a regionálního rozvoje, evropských projektů, územního plánování a rozvoje venkova.
Jste řemeslník, podnikatel s vlastním produktem z Libereckého kraje a často řešíte, jak prodat vlastní produkt nebo jak se z toho všeho najednou nezbláznit? Přesně pro vás je určeno neformální setkání.
"Potkají se zde nejen členové projektu Liberecký kraj sobě – můžete se zde seznámit s dalšími producenty regionálních produktů, a to od skla, přes textil, až po domácí vajíčka. Sice je to vše trochu jiné, je tam však mnoho společného,” zve Petra Handlířová, která má za Liberecký kraj na starosti projekt Liberecký kraj sobě.
Ze setkání si účastníci akce krom požitku z dobré (regionálně pražené) kávy odnesou především mnoho praktických tipů, a třeba poznají i nové pomocníky, se kterými budou moct sdílet svou cestu. A to vše proto, aby měli ze své práce radost i za pár let.
Akce se bude konat v souladu s aktuálními vládními nařízeními. Registrace je nutná předem. 
Liberecký kraj sobě - Projekt Liberecký kraj sobě chce podpořit regionální výrobky, výrobce a tradiční řemesla. Pomocí cílených marketingových aktivit rozšířit mezi místní obyvatele i návštěvníky našeho kraje myšlenku, že podpora lokálních producentů má smysl. Protože je lepší si z výletu či dovolené přivézt něco opravdu místního, řemeslného, s puncem originality.
Lipo.ink - Liberecký podnikatelský inkubátor podporuje vznik a rozvoj inovativních firem v Libereckém kraji. Vznikl koncem roku 2017 jako služba obyvatelům LK a od té doby pomohl více než 500 firmám a podnikatelům. Lipo.ink je ze 100 % vlastněn a financován Libereckým krajem.
 
TZ Lipo.ink

Blanka Freiwilligová
odborný zaměstnanec oddělení tiskového a vnějších vztahů
blanka.freiwilligova@kraj-lbc.cz
Telefon: 485226326