Můžeme pracovat s cookies,
ať víme, jak to na našem webu žije?

Úspěšné projekty z kraje představuje putovní výstava

06. 01. 2022

Otisky EU v Libereckém kraji je název výstavy, která už druhým rokem putuje obcemi našeho regionu. Představuje různé projekty, jež se podařilo uskutečnit s využitím dotací v letech 2014 – 2019. V těchto dnech si ji mohou prohlédnout lidé na Městském úřadu v Chrastavě. 

„Liberecký kraj se může pyšnit mnoha úspěšnými projekty. Otisky EU v Libereckém kraji představují některé z nich, a to z různých tematických oblastí, jako je například vzdělávání, doprava, životní prostředí nebo bezpečnost. Věřím, že výstava bude také motivací pro realizaci dalších projektů, které budou rozvíjet náš kraj,“ uvedl Jiří Ulvr, radní Libereckého kraje pro resort hospodářského a regionálního rozvoje, evropských projektů, územního plánování a rozvoje venkova.

Výstavu si zájemci mohou prohlédnout zdarma, a to na snadno přístupných místech, jako jsou například městské úřady, kulturní centra, ale také školy nebo knihovny. Do Chrastavy se přesunula z Frýdlantu a její další zastávkou budou Lázně Libverda. 

Pokud máte zájem, aby výstava navštívila i vaše město, navštivte webové stránky regionální stále konference www.rsk-lk.cz, kde najdete kontakty a další aktuality. 

 

Blanka Freiwilligová
odborný zaměstnanec oddělení tiskového a vnějších vztahů
blanka.freiwilligova@kraj-lbc.cz
Telefon: 485226326