ať víme, jak to na našem webu žije?

Dopis Martinu Seppovi, náměstkovi hejtmana LK pro dopravu, o R35

05. 05. 2010

Vážený pane náměstku, již velmi dlouho sleduji vývoj schvalování projektu rychlostní silnice R 35 a Vaši oprávněnou snahu, prosadit jednou správnou variantu, severní trasu v blízkosti Českého ráje. Po zhodnocení všech tří projektů jsem pevně přesvědčen, že Vaše stanovisko je to nejlepší, vzhledem k nákladům i řešení současné neudržitelné bezpečnostní situace vesniček (Ktová, Libuň…).

Je až nepochopitelně nápadné, jak liberecká MFD soustavně otiskuje příspěvky Vašich oponentů. Již delší dobu jsem také do MFD Liberec posílal své stanovisko, ale do tisku se jim zřejmě nehodí.

Prosím Vás, nenechte se „otrávit“ touto tendenční novinářskou politikou a trvejte na svém názoru. Bohužel, já už se na té krásné rychlostní silnici nesvezu (letos mi bude osmdesát roků), ale to neznamená, že by mě tento souboj mezi reálnem a „Zelenými protestanty“ přestal zajímat.

Josef Bílek, Liberec 22. 4. 2010

jiri.langer@kraj-lbc.cz