ať víme, jak to na našem webu žije?

Hejtman se zúčastní v Bruselu zasedání Komise pro životní prostředí Výboru regionů

26. 04. 2010

Hejtman LK Stanislav Eichler (ČSSD), stálý člen Výboru regionů, se zúčastní v Bruselu 30. dubna 3. zasedání Komise pro životní prostředí, změnu klimatu a energetiku, kterou řídí předseda komise Ilmar Reepalu.

„V první části jednání projednáme sdělení Varianty koncepce a cíle EU v souvislosti s biologickou rozmanitostí po roce 2010, kterou přednese zpravodajka Linda Gillhamová. K tomu vystoupí Olivier Deleuze, ředitel Kontaktního úřadu pro styk s EU v rámci Programu OSN pro životní prostředí, uvedl hejtman.

„V druhé části se bude projednávat předběžné stanovisko k tématu Úloha místních a regionálních orgánů v budoucí politice životního prostředí, které přednese zpravodajka Paula Baker avystoupí Miguel Castroviejo, poradce ze Stálého zastoupení Španělska při EU, a paní Barbara Dewulfová z regionu Bruxelles-Capitale,“ doplnil.

Příští zasedání Komise se uskuteční 28. a 29. června  v kyperském Limassolu.

jiri.langer@kraj-lbc.cz