Region soudržnosti Severovýchod pořádá setkání se starosty a místostarosty

• 29. 03. 2010 13:34

Národní centrum regionů, s. r. o.  pořádá 20. dubna v sídle Krajského úřadu v Pardubického kraje v Pardubicích (Komenského nám. 125), shromáždění starostů a místostarostů Regionu soudržnosti Severovýchod. Záštitu převzal hejtman Libereckého kraje Stanislav Eichler a hejtman Královéhradeckého kraje Lubomír Franc.

Národní centrum regionů  považuje spolupráci s představiteli měst, obcí a krajů za nejdůležitější nástroj komunikační strategie společnosti. Podporuje profesionalizaci veřejné správy, napomáhá rozvoji samospráv a regionů, a tím ovlivňuje také úroveň veřejného života ve prospěch kvalitních služeb pro občana a zároveň podporuje spolupráci veřejné správy s neziskovým sektorem a podnikatelskými subjekty.

PRACOVNÍ PROGRAM A ČASOVÝ  HARMONOGRAM
Uvítání a příspěvky čestných hostů
Strategická diskuse k aktualitám z PSP ČR
• Poslanci zvolení za Region soudržnosti Severovýchod,

I. blok odborného programu
Aktuality – ROP Severovýchod

Mgr. Zdeněk Semorád, ředitel Úřadu Regionální rady regionu soudržnosti Severovýchod

• Právo v praxi samospráv – aktuality z úseku dozoru a kontroly VS MV ČR
  Ing. Marie Kostruhová, ředitelka odboru dozoru a kontroly
  veřejné správy MV ČR
Příklady know-how a dobré praxe partnerských společností
RTS, a.s.; EMPEMONT, s.r.o.; AZS 98; s.r.o.;VZP ČR; System602, a.s. a další
II. blok odborného programu

• Procesní modelování personálních agend veřejné správy a pracovně
  právní vztahy ve veřejné správě
  Mgr. Kristina Chrástková, přední odbornice v oblasti pracovněprávních vztahů ve VS
  Antonín Metál, ředitel společnosti Aliaves & Co., a.s.
• Veřejné zakázky v praxi samospráv
  Mgr. Radek Mičulka, konzultant, CS - PROJECT spol. s r.o.
• Strategické plánování a tvorba koncepcí rozvoje obcí a měst
  Karel Buchta, Director, Management Consulting Group,CREDOS & PARTNERS s. r. o.

PŘIHLÁŠKU NALEZNETE NA: