Slavnostní předání medailí ZODM 2010 v Babylonu podruhé

Šírová Květa

• 05. 02. 2010 12:37

Druhého slavnostního předávání medailí mladým sportovcům ZODM 2010 se zúčastnil také náměstek hejtmana LK pro tělovýchovu a sport Radek Cikl, který předal ceny nejlepším závodníkům Severské kombinace – SPRINT. Společně s ním předávali ceny také náměstkyně ministryně školství Eva Bartoňová, předseda ČOV Milan Jirásek a další.

Výsledky včerejších sportovních disciplín:

Rychlobruslení – mladší žákyně (sprint)

1. Terezie Šostá (MSK), 2. Dominika Kraussová (MSK), 3. Michaela Jančová (STC), 4. Kristýna Šimečková (KVK), 5. Michaela Kocková (PAK), 6. Simona Hoskovcová (STC)

Rychlobruslení – mladší žáci (sprint)

1. Matouš Bělohorský (LBK), 2. Radek Koblížek (JHM), 3. Tomáš Vildumetz (KVK), 4. Dominik Dušek (PAK), 5. Jakub Loukota (ULK), 6. Lukáš Anděl (VYS)

Rychlobruslení – starší žákyně (sprint)

1. Nikola Zdráhalová (KHK), 2. Dominika Vopravilová (STC), 3. Karin Babická (STC), 4. Aneta Tejralová (PHA), 5. Dominika Lásková (PHA), 6. Eliška Dřímalová (JHM)

Rychlobruslení – starší žáci (sprint)

1. Jan Ryba (PLK), 2. Štěpán Kubín (PAK), 3. Petr Trávník (VYS), 4. Lukáš Popek (ULK), 5. Metoděj Renza (VYS), 6. Martin Žďárský (LBK)

Rychlobruslení – mladší žákyně (závod na 500m)

1. Terezie Šostá (MSK), 2. Michaela Jančová (STC), 3. Kristýna Šimečková (KVK), 4. Simona Hoskovcová (STC), 5. Barbora Patočková (PHA), 6. Michaela Kocková (PAK)

Rychlobruslení – mladší žáci (závod na 500m)