Můžeme pracovat s cookies,
ať víme, jak to na našem webu žije?

Hejtman s primátorem přivítali předsedu MOV Jacquese Rogga

14. 02. 2011

 

V obřadní síni liberecké radnice přijali v neděli popoledni hejtman LK Stanislav Eichler a primátor Liberce Jan Korytář předsedu Mezinárodního olympijského výboru Jacquese Rogga.

Setkání se zúčastnili prezident Asociace evropských olympijských výborů Patrick Hickey, předseda ČOV Milan Jirásek, prezident organizačního výboru EYOWF Roman Kumpošt, předseda o.s EYOWF Vladimír Richter, náměstek hejtmana Radek Cikl, náměstkyně primátora Zuzana Kocumová a další.

„Vážený pane prezidente Mezinárodního olympijského výboru, vážený pane primátore, vážení hosté, jsem velmi rád, že se s Vámi mohu setkat v těchto nádherných prostorách historické liberecké radnice těsně před zahájením 10. Zimního evropského olympijského festivalu mládeže 2011. Na tento sportovní svátek se Liberecký kraj pečlivě chystal téměř čtyři roky, a tak věřím, že výsledky perfektní přípravy jsou už také kolem nás všude vidět.

Děkujeme Evropskému olympijskému výboru za možnost zorganizovat toto zápolení pro mládež ze 44 zemí Evropy, tuto největší sportovní událost v historii Libereckého kraje. Věřím, že se závodníci, trenéři a další hosté přesvědčí, že rozhodnutí uspořádat EYOWF 2011 právě u nás bylo dobré a že si všichni průběh soutěží na všech sportovištích, v krásné přírodě a přátelské sportovní atmosféře skutečně užijeme. Přeji všem příjemný pobyt v Libereckém kraji,“ řekl v proslovu hejtman.

Jacquese Rogga pozdravili také Jan Korytář a Milan Jirásek.

Na závěr setkání pozval hejtman předsedu Mezinárodního olympijského výboru a další hosty na slavnostní oběd.

Mgr. Langer Jiří
jiri.langer@kraj-lbc.cz
Telefon: 485 226 302
Mobil: 739 541 588