ať víme, jak to na našem webu žije?

Náměstek hejtmana LK Radek Cikl popřál maturantům Gymnázia Jeronýmova k úspěšným zkouškám z dospělosti

15. 02. 2011

Maturitní šerpy a květiny předal v sobotu 12. února v Domě kultury náměstek hejtmana LK pro resort školství, mládeže, tělovýchovy a sportu Radek Cikl (ČSSD) spolu s ředitelkou Gymnázia a SOŠ Pedagogické Jeronýmova v Liberci Zdeňkou Kutínovou na maturitním plese nastávajícím absolventům školy.

Oba však nejprve shlédli krátká vystoupení jednotlivých tříd, kterými se studenti představili rodičům, učitelům i kamarádům. Gymnaziáni se adaptovali do stylu Hvězdných válek a pedagogové se stali hvězdami muzikálů.

Před samotným šerpováním pak Radek Cikl a Zdeňka Kutínová popřáli studentům úspěšné složení maturitní zkoušky, včetně té státní, a hodně štěstí v dalším životě.

Mgr. Langer Jiří
jiri.langer@kraj-lbc.cz