Můžeme pracovat s cookies,
ať víme, jak to na našem webu žije?

Český ráj nabízí turistům spoustu nevšedních zážitků

26. 07. 2013

Prázdniny se pomalu přehouply do druhé poloviny, a pokud se ještě chystáte na dovolenou v České republice, je pro vás opět připraven pestrý program v Českém ráji aneb Prázdninová nabídka pro každý den 2013. Na Turnovsku, Jičínsku, Železnobrodsku a Semilsku, Mladoboleslavsku a Mnichovohradišťsku na vás čeká spousta nevšedních zážitků.

Nejen pro rodiny s dětmi jsou připravena pohádková divadelní představení, soutěže a tvůrčí dílny, ukázky tradiční výroby, různé sportovní programy i adrenalinové aktivity či kostýmované prohlídky hradů a zámků.

Milovníci historie se mohou těšit na komentované prohlídky kostelů, muzeí i měst nebo můžete vyrazit za hudebními zážitky,“ připomíná náměstkyně hejtmana LK pro kulturu Hana Maierová.

K cestě za prázdninovými zážitky je možné využít Sezonní turistické autobusy Český ráj, které umožňují i přepravu kol.

Podrobné informace o Prázdninové nabídce pro každý den 2013 i jízdní řády Sezonních autobusů jsou k dispozici ve všech turistických informačních centrech v Českém ráji a na  www.cesky-raj.info a na www.ceskyrajdetem.cz či v Turistických novinách Český ráj, které jsou rovněž k dostání v informačních centrech.

Prázdninovou nabídku připravilo Sdružení Český ráj ve spolupráci s partnery.

Mgr. Langer Jiří
jiri.langer@kraj-lbc.cz
Telefon: 485226302
Mobil: 739541588