Velikonoční trhy na kraji přilákaly stovky lidí

• 27. 03. 2013 16:28

Stovky lidí přišly dnes na prodejní velikonoční trhy, které uspořádal v sídle Krajského úřadu Libereckého kraje, U Jezu, v Liberci resort sociálních věcí.

Nabídka výrobků klientů z třicítky zařízení sociálních služeb Libereckého kraje byla velmi pestrá, od tradičních kraslic a pomlázek po prodej sazenic rajčat a pažitky.

„Je to krásné a povzbudivé, kdeže se sejdou lidi, kteří něco chtějí dělat,“ hodnotil výstavu krajský radní pro sociální věci Petr Tulpa s tím že obdobná výstava se uskuteční opět v době vánočních svátků.

Výstavy se zúčastňují zařízení sociálních služeb poskytující své služby na území Libereckého kraje a to jak zřizovaná Libereckým krajem, tak obcemi či  nestátní neziskové organizace (viz níže).

Jedličkův ústav

Denní stacionář U Antonína

Domov a Centrum denních služeb Jablonec nad Nisou

Domov pro osoby se zdravotním postižením Mařenice

Domov Sluneční dvůr

Denní a pobytové sociální služby

Služby sociální péče TEREZA

Domov důchodců Sloup v Čechách

Domov důchodců Velké Hamry

Domov pro seniory Vratislavice nad Nisou

Domov důchodců Český Dub

APOSS Liberec

Domov Raspenava

Domov a Centrum aktivity Hodkovice n. M.

Sociální služby Semily

DH Liberec