Cyklisté opět pojedou po zelené magistrále Ploučnice

• 04. 06. 2010 15:40

Mikroregion Podralsko pořádá 11. června od 8 hodin propagační jízdu po trase jižní hlavní odbočné větve ve směru na Máchův kraj a dále do Středočeského kraje na Bělou pod Bezdězem  Jízdu odstartuje hejtman LK Stanislav Eichler (ČSSD) v Městě Ralsko – Hradčany.

Trasa předběžně povede:

I-čko Hradčany – odbočka pod Jelením vrchem na cyklotrasu 3045 (0,0km – 3,3km), dále

Odbočka pod Jelením vrchem na cyklotrasu 3045 – I - čko Staré Splavy (3,3km – 13,0km)

I - čko Staré Splavy - přístaviště lodí Máchovo jezero (13,0km – 13,5km)

Přeprava lodí (okružní jízda) po Máchově jezeře na trase: přístaviště lodí Staré Splavy - přístaviště lodí Doksy, Představení Máchova kraje včetně krátké divadelní scénky.

Přístaviště lodí Doksy – I-čko Bezděz (trasa se stoupáním do vrchu – náročnější část Propagační jízdy) (0,0km – 13,6km)

I-čko Bezděz - Bělá pod Bezdězem, MÚ Masarykovo náměstí (13,6km – 22,1km)

Prohlídka rekonstruovaného Masarykova náměstí v Bělé pod Bezdězem

Bělá pod Bezdězem MÚ, Masarykovo náměstí – Areál Autodromu Vrchbělá

Představení projektu Středočeského kraje Vrchbělá, možnost projížďky na čtyřkolce, tisková konference, občerstvení cca ve 14 hodin.

Další informace: Ing. Luděk Suchomel, MBA, tel: 724 030 310, ludek.suchomel@seznam.