Den otevřených dveří SŠ gastronomie a služeb se koná na Králově Háji v Liberci

• 29. 11. 2013 12:01
  • Školství

SŠ gastronomie a služeb v Liberci připravila na 3. prosince od 14 do 17 hodin Den otevřených na pracovištích praktického vyučování ve Dvorské ulici (Králův Háj) 447/29, - CENTRUM a v budově B, C teoretického vyučování v Liberci.

„Kromě ukázek prací žáků se mohou zájemci z řad žáků 9. tříd a jejich rodiče podrobně seznámit s obsahem a rozsahem nabízeného studia při osobním setkání s učiteli teoretického a praktického vyučování,“ zve ředitel školy Zdeněk Šlaich, který se v rámci Dne setká s krajskou radní pro školství Alenou Losovou.

Místa setkání jsou:

školní restaurace CENTRUM,  Liberec - Králův Háj (autobus č. 21)

pro obory:          Cukrář

Kuchař, Číšník

školní provozovna Krejčovství Centrum

pro obor:           Krejčí

školní provozovna Kadeřnictví Centrum

pro obor:          Kadeřník

budova B, C teoretického vyučování Dvorská 447/29,Liberec

pro obory:          Hotelnictví

Gastronomie

Kosmetické služby

Nástavba

Druhý Den otevřených dveří se stejným programem se koná 2. ledna 2014.

Radní Alena Losová poté 5. prosince navštíví  v 8 hodin Gymnázium Tanvald  a od 10 hodin Základní školu Tanvald.

Nakonec se v tomto týdnu zúčastní  6. 12. od 18 hodin tradiční  Skleněné noci v Novém Boru, kterou pořádá místní střední škola sklářská ve školní huti Danuše.