Dětský sbor Smržováček se představí na Vánoční pohodě ve Smržovce

• 06. 12. 2013 13:10

Dětský pěvecký sbor Smržováček zazpívá na tradiční předvánoční akci, kterou každoročně pořádá Kulturní středisko ve spolupráci se základní školou pro obyvatele i návštěvníky Města Smržovky.

V neděli 15. prosince se tak prostor před Zámečkem na náměstí T.G.M. zaplní stánky, kde bude nabízeno jak tradiční vánoční zboží, tak občerstvení. Vánoční pohodu ve Smržovce si letos nenechá ujít ani radní Libereckého kraje Ivana Hujerová.

"Vánoční pohoda se těší oblibě návštěvníků již několik let. Jedná se o moc pěknou předvánoční akci, kterou stojí za to navštívit. Program začíná od 9.30 hodin na náměstí T. G. Masaryka a před Zámečkem ve Smržovce," zve na akci radní Hujerová.

V 10 hodin vystoupí před Zámečkem Dětský pěvecký sbor Smržováček a v 11 hodin je pro nejmenší návštěvníky připravena pohádka.

Organizátoři ve spolupráci s místními spolky dále připravili:

• Svícny na vánoční stůl a další dekorace na přání vyrobí studenti Odborné školy lesnické v Hejnicích
  • Výrobky z dílny žáků ZŠ
  • Barvení svíček
  • Výroba drobných dárečků
  • Vánoční sortiment, keramika, svíčky
  • Stánky se zbožím rozmanitým a dobrotami českými a bavorskými
  • Muzeum místní historie ve vánočním hávu
  • Prodejní výstava „Obrázky Ivy Hüttnerové“ ve výstavní síni Zámečku.