Liberecký kraj pořádá seminář na téma Ošetřování a řez dřevin I.

25. 04. 2005
[id:2763|autor:Beránková Alena Ing.|email:alena.berankova@kraj-lbc.info|telefon:485 226 383|mobil:|aktualizace:]

Dne 26. dubna 2005 pořádá Liberecký kraj, resort rozvoje venkova, zemědělství, životního prostředí a informatiky, ve spolupráci se SOU lesnickým a učilištěm v Hejnicích seminář na téma Ošetřování a řez dřevin I. Seminář je určen zástupcům obcí Liberecka a Frýdlantska a uskuteční se od 10:00 do 15:00 hodin v areálu parku učiliště v Hejnicích. „Vedle teoretické části, která se bude týkat např. problematiky bezpečnosti stromů, postihů za poškození dřevin aj., se budou prezentovat i praktické ukázky správného ošetřování dřevin a různé způsoby vázání a bezpečnostního zajištění korun stromů. Účastníci budou také seznámeni s možnostmi čerpání dotací na zajištění kvalitní péče o veřejnou zeleň“, řekl Radim Zika, náměstek hejtmana LK.

Seminář – od 10:00 do 15:00 hodin v areálu parku Středního odborného učiliště lesnického a učiliště v Hejnicích

Těšíme se na setkání s Vámi

Beránková Alena Ing.
alena.berankova@kraj-lbc.cz