Občané Hrádecka, zeptejte se hejtmana, zajímá ho i Váš názor!

17. 12. 2013

Hejtman LK Martin Půta pokračuje v pátek 20. prosince v  pravidelném setkávání se zastupiteli obcí a měst a občany Libereckého kraje, tentokrát v Hrádku nad Nisou.

Jubilejní 10. letošní setkání hejtmana s veřejností začíná v 16. 30 hodin v Multifunkčním centru Brána Trojzemí na Horním náměstí v Hrádku nad Nisou.

Po celý den jej bude doprovázet starosta města Josef Horinka.

Před tím hejtman postupně navštíví od 8 hodin firmu Mirka Sport, prohlédne si výstavbu vodovodu a kanalizace v Souběžné ulici a zateplení MŠ Václavice.

Od 9.40 hodin následují firmy Drylock Technologies, KSM Castings, Tristone a Eftec Czech republic. Po pracovním obědě se starosty okolních obcí navštíví hejtman Domov důchodců.

V Bráně Trojzemí se nejprve setká se zastupiteli a poté následuje od 16.30 hodin již zmíněná beseda s občany. Na konci dne pokřtí nové hasičské auto.

Těšíme se na Vaše připomínky a názory a na Vaši účast na besedě.

Mgr. Langer Jiří
jiri.langer@kraj-lbc.cz