Pomozte pozvednout slabé v Liberci!

16. 12. 2013

Regionální veřejná sbírka „Pozvedněte slabé!“ již běží 11 rokem. V letošním ročníku podpoří 9 organizací z 8 měst v české části Euroregionu Nisa. V Liberci se uskuteční od středy 18. do pátku 20. prosince, vybranými organizacemi pro Liberec jsou občanská sdružení D.R.A.K. a Focus. Hlavní program se bude odehrávat pod eskalátory u hlavního vchodu do obchodního centra Forum. Zde bude stát sbírkový stánek, ve kterém budou klienti občanských sdružení prodávat pečivo dodané Pekařstvím Jahůdka.

V ulicích budou klienti vybaveni zapečetěnými pokladničkami a budou prodávat již tradiční placky Nadace EURONISA. Každá skupinka u sebe bude mít i osvědčení a plnou moc.

Sbírku podporuje hejtman LK Martin Půta.

Nadace EURONISA Za 18 let své činnosti rozdělila téměř 27 milionů korun, podpořila tak 1 326 projektů 285 neziskových organizací v Euroregionu Nisa.

Pro více informací kontaktujte:
Pavel Markovič – PR manažer, manažer sbírky
email:  pavel.markovic@euronisa.cz,