Radní Pavel Petráček zahájí konferenci Rovná práva pro všechny

• 05. 10. 2012 14:57

Národní rada osob se zdravotním postižením ČR ve spolupráci s Libereckou krajskou radou osob se zdravotním postižením a Krajským úřadem Libereckého kraje pořádá 11. října od 10 hodin v sídle KÚ LK, 3. P., multimediální sál, v Liberci konferenci na téma Rovná práv a pro všechny.

Záštitu nad konferencí převzal radní pro sociální oblast pan Pavel Petráček a hostem bude senátor Karel Kapoun (oba ČSSD). Konferenci moderuje Eva Vosáhlová, předsedkyně KRZP LK.

Myslíte si, že:

Dochází k diskriminaci osob se zdravotním postižením?

Jsou práva osob se zdravotním postižením ohrožena?

Nebo:

Máte zkušenosti s diskriminací?

Nevíte kam se obrátit?

Na tyto a další otázky si budete moci odpovědět na konferenci NRZP ČR.

Tato tematická konference se koná v rámci realizace projektu NRZP ČR „ROVNÁ PRÁVA PRO VŠECHNY", program EK PROGRESS 2012. Konference se zúčastní zástupci Libereckého kraje, Národní rady osob se zdravotním postižením ČR, úřadu Veřejného ochránce práv a další hosté z řad odborné veřejnosti.

Konference je určena zejména pro:

občany se zdravotním postižením poskytovatele sociálních služeb

zástupce sdělovacích prostředků

pracovníky veřejné správy

neziskové organizace a nadace

Veřejnost

PROGRAM KONFERENCE

Od 09:30         Prezence účastníků

10:00 - 10:20   Zahájení, vystoupení oficiálních hostů

pan Pavel Petráček, člen Rady LK pro resort sociálních věcí

Ing. Karel Kapoun, senátor

Ing. Hana Polmová, ředitelka úřadu práce