Ředitel zastoupení Svobodného státu Sasko v Bruselu Ulrich Beyer navštíví Liberecký kraj

01. 07. 2005
[id:2942|autor:Futerová Linda|email:linda.futerova@kraj-lbc.info|telefon:485 226 302|mobil:724 030 320|aktualizace:]

Dne 7. července 2005 přijme Petr Skokan, hejtman Libereckého kraje, v sídle kraje ředitele Spojovací kanceláře Svobodného státu Sasko v Bruselu Ulricha Beyera. Jednání se rovněž zúčastní zástupce Saské státní kanceláře Roger Mackeldey, který má na starosti spolupráci se zahraničními regiony, neboť právě pod Saskou státní kancelář zastoupení v Bruselu spadá.

Protože nám byla od saské strany nabídnuta cenná pomoc ve formě know – how při zřizování případného zastoupeni Libereckého kraje v Bruselu, bude hlavním tématem jednání, jak v této záležitosti postupovat, jakých případných nedostatků se v počátku vyvarovat a jakou konkrétní formou  nám může být pomoc zprostředkována. Jednání se zúčastní také zástupci Euroregionu Nisa, který je styčným bodem pro kraj ve věci zřízení zastoupení.

12:00 – 12:15         Tiskový briefing – zasedací místnost hejtmana – 3. patro (č. 343)

Těšíme se na setkání s Vámi