Tiskové avízo - Hejtman Libereckého kraje Petr Skokan navštíví Dubou

30. 09. 2005
[id:3178|autor:Markgrafová Eva, Mgr.|email:eva.markgrafova@kraj-lbc.info|telefon:485 226 327|mobil:724 260 800|aktualizace:]

Hejtman Libereckého kraje Petr Skokan přijal pozvání Hany Pejpalové, starostky města Dubá a v pondělí 3. října zavítá do tohoto města na Českolipsku na oficiální návštěvu. Předpokládaný program bude zahájen v 16 hodin návštěvou Diakonie. Po té by si měl hejtman prohlédnout prostory opravené základní školy, nové informační centrum, které bylo zřízeno přímo v prostorách dubské radnice, a vyprošťovací zařízení místních hasičů, neboť tato technika byla zakoupena za finanční podpory Libereckého kraje. Posledním zastavením bude večerní setkání představitele kraje se zastupiteli města Dubá na Dubové Hoře. „Návštěva Dubé je další ze série mých cest po našem kraji, abych se na vlastní oči přesvědčil, co se jim daří a zároveň se dozvěděl, co je naopak trápí a v čem jim můžeme pomoci,“ uvedl na adresu své návštěvy hejtman Petr Skokan.

Mgr. Eva Markgrafová
vedoucí oddělení informací a PR