Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Tiskové avízo

14. 04. 2005
[id:2726|autor:Beránková Alena Ing.|email:alena.berankova@kraj-lbc.info|telefon:485 226 383|mobil:|aktualizace:]

Dne 19. dubna 2005 přivítá hejtman Petr Skokan v sídle Libereckého kraje velvyslance Slovenské republiky v České republice pana Ladislava Balleka. Bude se jednat o první oficiální kontakt obou představitelů. Diskutovat se bude mimo jiné o možnostech spolupráce s některým z  krajů Slovenské republiky, o přípravě návštěvy předsedy Národní rady Slovenské republiky pana Pavola Hrušovského, který by měl přijet do Libereckého kraje v květnu letošního roku. Pan Ballek projevil zájem seznámit se blíže s Libereckým krajem a se sídelním městem, a proto nebude chybět po ukončení jednání prohlídka ještědské dominanty a jedné firmy Libereckého kraje.

 

Briefing pro zástupce médií: 11:00 – 11:20 hod. - zasedací místnost hejtmana, 3. patro budovy krajského úřadu. Briefingu se zúčastní slovenský velvyslanec v České republice Ladislav Ballek a hejtman Libereckého kraje Petr Skokan.

 

Těšíme se na setkání s Vámi

Beránková Alena Ing.
alena.berankova@kraj-lbc.cz
Telefon: 485 226 383