Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Tiskové avízo

25. 01. 2006
[id:3523|autor:Futerová Linda|email:linda.futerova@kraj-lbc.info|telefon:485 226 302|mobil:739 541 588|aktualizace:]

Vyhodnocení ankety k udržitelnému rozvoji v roce 2005 mezi studenty středních škol a středních odborných učilišť Libereckého kraje

"Rozvíjí se náš kraj udržitelně?"
 

Cílem ankety, kterou uspořádal Liberecký kraj na svých školách, bylo zjistit úroveň znalostí o souvislostech s udržitelným rozvojem nejen mezi studenty, ale i mezi učiteli a rodiči. Úkolem bylo i obnovit nebo nově poskytnout základní informaci o udržitelném rozvoji, vyvolat zájem o témata ve všech souvislostech a vytvořit základ pro práci s těmito tématy. Důležité bylo znalosti prohloubit a případně usměrnit pozornost na konkrétní praktické případy z nejbližšího okolí.

 

Ankety se zúčastnilo celkem 251 studentů ze 17 středních škol a učilišť celého kraje (SPŠT Liberec, SOŠ a SOU Česká Lípa, SZŠ Liberec, SUPŠ Turnov, Gymnázium Česká Lípa, ISŠ Truhlářská Liberec, SPŠ Česká Lípa, VOŠMO Jablonec, SPŠS Jablonec, OU lesnické Hejnice, Euroškola Česká Lípa, ISŠ Turnov, SOS, SOU OU, Lomnice nad Popelkou,  Gymnázium a sport.gymn. Jilemnice, ISŠ Vysoké nad Jizerou, SŠT Jablonec nad Nisou, ISŠ Liberec).

 

FOTOTERMÍN:

Finanční ceny školám i věcné ceny studentům budou předány dne 26. ledna 2006 v 16:00 hod. v konferenčním sále Byznys centra areálu Babylon v Liberci za účasti člena rady kraje Víta Příkaského.

 

Těšíme se na setkání s Vámi

Futerová Linda
linda.futerova@kraj-lbc.cz
Telefon: 485 226 302
Mobil: 739 541 588