V Praze ocení nejudržitelnější města, obce a regiony v Česku

• 28. 11. 2013 13:07

Slavnostní ocenění obcí, měst a regionů kategorie "A" a "B" MA21 se uskuteční  3. prosince 2013 od 10 hodin v barokním refektáři Dominikánského kláštera sv. Jiljí na Starém Městě pražském (Jilská 7a, Praha 1).

Na akci, které se zúčastní krajská radní Ivana Hujerová,  budou oceněni úspěšní realizátoři z řad měst, obcí a regionů, kteří naplnili nejvyšší kategorie metody kvality místní Agenda 21.

Program akce:

10.10           Úvodní slovo zástupce Ministerstva pro místní rozvoj
10.20           Metoda kvality „místní Agenda 21“ v roce 2013 – pravidla hodnocení, představení obhajujících municipalit
                  (Marie Petrová, tajemnice Pracovní skupiny MA21 Rady vlády pro udržitelný rozvoj)
10.40           Řízení k udržitelnému rozvoji municipalit a místní Agenda 21 v praxi ČR
                  (Petr Švec, ředitel Národní sítě Zdravých měst ČR)
11.00           Vyhlášení výsledků a předání ocenění úspěšným realizátorům v kategoriích „B“ a „A“ MA21 v roce 2013
12.30           Zakončení akce

Akce je pořádána ve spolupráci s Pracovní skupinou pro MA21 Rady vlády pro udržitelný rozvoj a za finanční pomoci Ministerstva pro místní rozvoj.

Více viz http://www.zdravamesta.cz