Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Odbor kancelář hejtmana

Den otevřených dveří sídla Libereckého kraje - 29. 5. 2013

Vážení návštěvníci a příznivci Libereckého kraje,

srdečně vás zveme na již tradiční akci DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ SÍDLA LIBERECKÉHO KRAJE, který jsme pro vás připravili na středu 29. 5. 2013 od 10 do 16 hodin. V letošním roce se koná jeho 10. ročník.

Program dne a časový rozvh vystoupení je ke stažení ZDE: PROGRAM DOD 29. 5. 2013 10 - 16 h a ČASOVÝ HARMONOGRAM VYSTOUPENÍ DOD 29. 5. 2013 10 - 16 h.

I letos si můžete prohlédnout Krajský úřad Libereckého kraje či se setkat s hejtmanem a ostatními členy Rady LK v jejich kancelářích. Pro vás i vaše děti jsme připravili program plný zábavy, atrakcí a soutěží, který vás jistě zaujme. Odměnou malým soutěžícím bude drobná sladkost či drobný propagační předmět Libereckého kraje.

Program se bude odehrávat na parkovišti a přilehlém parku vedle budovy Krajského úřadu i v samotné budově.

NA PARKOVIŠTI krajského úřadu budou k vidění služební vozidla Integrovaného záchranného systému či Celní správy ČR. Pozvání přijal také Dům dětí a mládeže Větrník Liberec, který si pro děti připravil bohatý program, např. vystoupení mažoretek. Ke zpestření náplně dne přispěje také Český červený kříž, Policie ČR, předvedení capoeiry v podání členů Vem Camará Capoeira, zábavní centrum Babylon s IQ parkem „pod širým nebem“ a ukázky moderního tance v podání taneční skupiny A-Styl Liberec nebo stánek BESIP LK. Mezi atrakcemi v přilehlém parku nebude chybět skákací nafukovací hrad, atrakce shoď ho a moucha. Současně se v parku bude prezentovat naše příspěvková organizace STŘEVLIK. Letos bude k vidění bude také vystoupení psovodů z Celní správy z Heřmanic, kteří předvedou výcvik služebních psů, vyhledávání drog, zbraní a pašovaných zvířat.

A CO VÁM NABÍDNE SAMOTNÉ SÍDLO LIBERECKÉHO KRAJE? Již při vstupu jistě příchozí návštěvníci ocení vystoupení sportovního družstva Sport Aerobic Liberec. Dále mohou využít tři informační boxy s bezplatným přístupem na internet nebo si ve vestibulu prohlédnout výstavu fotografií s názvem „Československé vojenské jednotky na východní frontě II. světové války“.
 

Novinkou je letos skautská hra, která formou stanovišť se zábavnými úkoly v každém patře budovy provází návštěvníky činností krajského úřadu.
 

V multimediálním sále budovy je pro Vás připravena módní přehlídka Střední průmyslové školy textilní Liberec včetně celodenního workshopu, kde si mohou děti samy vyrobit drobný upomínkový předmět, dále prezentace měřícího systému PASCO společně s interaktivními tabulemi a sérií fyzikálních pokusů od společnosti ART Vision spol. s r.o.. Poslechnout si můžete také koncerty tří orchestrů ZUŠ Liberec, které zahrají jak melodie z oblíbených filmů, tak známá díla klasiků. Návštěvníci se kromě prohlídky sídla Libereckého kraje budou moci seznámit i s prací hejtmana, členů rady kraje a vedení úřadu. Zpřístupněna bude také vyhlídka ze 17. patra budovy, která skýtá nádherný pohled na široké okolí.

Jste srdečně zváni na Den otevřených dveří sídla našeho kraje ve středu 29. 5 .2013 od 10 do 16 hodin.

V rámci Dne otevřených dveří proběhne také setkání hejtmana LK s občany. Toto setkání se bude konat od 15:00 do 16:30 v zasedací místnosti č. 111 v přízemí budovy.